Ekonomi

Yapı Kredi’ye ‘En Güzel Özel Bankacılık’ mükafatı

Yapı Kredi, International Finance mecmuasının düzenlediği Memleketler arası Finans Ödülleri’nde “En Uygun Özel Bankacılık” mükafatına layık görüldü.

Bankadan yapılan açıklamaya nazaran, Yapı Kredi, özel bankacılık alanında sunduğu hizmetlerle mükafatlar kazanmaya devam ediyor.

Bu çerçevede son olarak İngiltere’nin önde gelen finans yayınlarından olan International Finance mecmuasının düzenlediği Milletlerarası Finans Ödülleri’nde “En Âlâ Özel Bankacılık” mükafatına layık görülen banka, bu alanda da hudutları kaldırıyor.

“Özel bankacılık alanında hudutları kaldırıyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Yapı Kredi Özel Bankacılık olarak, müşterilerinin varlıklarını profesyonelce yönettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Türkiye’yi özel bankacılık ile tanıştıran banka olarak uzun yıllardır bu alanda sonları kaldıran çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hem finansal eserlerde hem de finansal olmayan danışmanlık hizmetlerimizde güçlü içerikli bir eser yelpazesi ile tahlil üretiyoruz. Bununla birlikte alanında uzman takımımızla müşterilerimize, gereksinimlerine tam manasıyla karşılık verecek halde daima olarak geliştirdiğimiz geniş bir hizmet ağı sunuyor, değişen muhtaçlıkları süratle belirleyerek yenileniyoruz.

Yapı Kredi Özel Bankacılık çatısı altındaki çalışmalarımızı ulusal ve milletlerarası arenada kazandığımız ödüllerle sıkça taçlandırıyoruz. Tüm bu başarılarımızı, müşterilerimizle kurduğumuz kuvvetli bağın bir simgesi olarak görüyoruz. Önümüzdeki periyotta de onların gereksinim duydukları her alanda hep yanlarında olmaya, onlara özel ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu