Ekonomi

Weltew Home’un dijital dönüşümde rehberi IAS olacak

HASAN KUŞ

Bursa’da gerçekleştirilen toplantı ile IAS (Industrial Application Software), Türkiye’nin kıymetli mobilya firmalarından biri olan Weltew Home ile anlaştığını duyurdu. 100’ün üzerinde bayisi ve 500’ün üzerinde çalışanıyla mobilya ihracatında Türkiye ikincisi olan Weltew Home, dijital dönüşüm sürecini başlattı. İş süreçlerini Sanayi 4.0 misyonu ile yöneterek kısa müddette faaliyet alanını genişletmeyi hedefleyen firma, Türkiye ve dünya genelindeki mağaza sayısını 300’ün üzerine çıkarmayı planlıyor. Firma, dijital dönüşüm sürecinde rehberi olarak ise IAS’yi ve canias4.0 teknolojilerini tercih etti.

“IAS ile uzun bir seyahate çıkıyoruz”

Bursa’da gerçekleştirilen tanışma toplantısında konuşan Weltew Home İdare Şurası Lideri Mustafa Balcı, “IAS bir dünya markası haline geldi. Biz de kendi markamızı bir dünya markası yapmak için değerli bir adım atmaya karar verdik. Dijital dönüşüm sürecimizi başlatırken yola IAS ile çıkmak istedik. Bu kararı vermemizde IAS’nin uzun yıllara dayanan deneyimi ve canias4.0 ile sunduğu teknolojilerin yanı sıra yerli ve ulusal bir yazılım olması da kıymetli bir husustu” dedi. Yaptıkları bu yeni yatırımın Türkiye içinde olmasını çok önemsediklerini vurgulayan Balcı, “Yabancı bir firma ile çalışmak istemedik. IAS ofisini birinci ziyaret ettiklerinde grupla ve IAS İdare Şurası Lideri Yaşar Hakan Karabiber ile birinci tanıştığımda ‘Tamam, hakikat yerdeyiz!’ diye düşündüm. Böylelikle bu uzun seyahate çıkmaya karar verdik” diye konuştu. Balcı, proje ile ilgili kanılarını aktardı: “Bu birlikteliğin uzun ömürlü olmasını ve projelerimizin muvaffakiyet ile sürdürülmesini temenni ediyoruz. Bizim mobilya bölümünde elde ettiğimiz deneyimlerimizle IAS’ye katkı sağlayacağımızı, IAS’nin de hem Türkiye’de hem de dünyada edindiği deneyimlerle dijital dönüşüm yolunda bize yol göstereceğini düşünüyoruz. IAS ile bir aile olacağız. 2022’nin başında projemizi canlı kullanıma almayı planlıyoruz.”

Weltew Home’un gelişimine katkı sağlayacağız

IAS ve Weltew Home’un yöneticilerinin iştiraki ile gerçekleşen toplantıda IAS Ülke Satış Müdürü Salim Kabasakal da proje ile ilgili niyetlerini aktardı. Kabasakal, toplantıda yaptığı konuşmada projenin muvaffakiyet ile sürdürülebilmesi için iki firmanın da özveri ile çalışması gerektiğine vurgu yaptı. “ERP projelerinin başarılı olabilmesi için temel nokta bilgiyi hakikat ve nizamlı biçimde aktarmaktır” diye hatırlatan Kabasakal, “Karşılıklı özveri ile çalışarak uzun soluklu, başarılı bir çalışmaya imza atacağız. Biz projeye inanıyoruz, canias4.0 teknolojilerinin Weltew Home’un büyümesine yaptığı katkıyı daima birlikte göreceğiz” dedi. IAS Kıdemli Satış Yöneticisi Fatih Yazıcı, toplantıda IAS’yi ve canias4.0 teknolojilerini anlattığı kıymetli bir sunum gerçekleştirdi. Sunumu sırasında, Weltew Home çalışanlarına canias4.0 sayesinde elde edecekleri avantajları anlattı.

Türk teknolojisini dünyaya ihraç ediyor

Başta kurumsal kaynak planlama tahlili caniasERP olmak üzere otomasyon, IoT, big veri, bulut, iş zekası ve e-Devlet entegrasyonları üzere pek çok tahlili bütünleşik olarak, entegre bir yapı ile hizmete sunan IAS, firmaların dijital dönüş seyahatlerine rehberlik etmeye odaklandı. Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve dünyaya ihraç edilen canias4.0 teknolojileri, hem globalde hem de Türkiye’deki aktifliğini her geçen gün artırıyor. Türkiye’nin değerli firmaları ile yaptığı işbirlikleri ve teknolojik önderliği ile Türk endüstrisinin gelişime dayanak vermeyi vizyon edinen IAS, farklı kesimlerden kıymetli firmalar ile işbirlikleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu