Genel

Sultangazi’deki Hırsız, Pencerede Mahsur Kalınca Ev Sahiplerine Yalvardı

Girdiği evde ev sahibi tarafından fark edilmesinin ardından arka balkondan kaçmaya çalışan hırsız, pencerede mahsur kaldı. Bina sahiplerine yalvardığı anlar kameraya yansıyan hırsız, bir anda kaçtı.

Dün akşam saat 20.00 sıralarında İstanbul Sultangazi’deki 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan binanın üçüncü katına çıkan bir kişi, dairenin kapısını çaldı.

Kapıyı açan olmayınca evde kimsenin olmadığını anlayan hırsız, kısa bir süre sonra kapıyı manyetik bir kartla açarak içeri girdi.

Bir süre içeride oyalanan hırsız daha sonra yatak odasına yöneldi.

İLK GİRDİĞİ DAİRENİN PENCERESİNE TUTUNDU

Çekmeceleri ve dolapları karıştıran hırsız, bina içerisinden gelen sesler üzerine kaçmak istedi. Yakalanmamak için kaçmaya çalışan hırsız, evin arka balkonundan yan binaya geçti.

Yan binadakilerin fark etmesi üzerine geri gelen hırsız, ilk girdiği dairenin penceresine tutundu.

BİNA SAKİNLERİNE ADETA YALVARDI

Yakalanmamak için yaklaşık 10 metre yükseklikte mahsur kalan hırsıza, ev sahibi Şefika Yeşil ve bina sakinleri tepki gösterdi. Pencereye tutunan hırsız, bina sakinlerine kendisini bırakmaları için adeta yalvardı. Kısa bir süre sonra ise tutunduğu pencereden balkona geçen hırsız, kaçmayı başardı.

YALVARDIĞI ANLAR KAMERADA

O anlar ise bir kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, pencereye tutunan hırsızın kendisine tepki gösteren bina sakinlerine “düşeceğim” dediği duyuluyor.

Kaynak:ensonhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu