Ekonomi

İTO Lideri Avdagiç: Nefes kredisi firmalara katkı sağlayacak

Tüccar ve sanayiciye yönelik verileceği belirtilen Nefes Kredisi’nin, salgın nedeniyle kıymetli ciro kaybı yaşayan firmaların ve kesimlerin gücünü tekrar toplamasına imkan vereceğini vurgulayan Avdagiç, şu açıklamalarda bulundu:

“Daha evvel İTO olarak gündeme taşıdığımız üzere, yeni bir banka kredi sürecine muhtaçlık vardı. Yeni takviye ve kredilerin yanı sıra, mevcut kredilerde de bir yapılandırma bekliyoruz. Salgından ziyan gören küçük işletmelerimize verilecek toplam 4 milyar 622 milyon liralık hibe takviyesinin de katkı sağlayacağını düşünüyoruz.

Kapsamlı ve kısıtlayıcı önlemlerin gündeme gelme ihtimalinin azalması da iş dünyamıza moral veren bir haber olmuştur. Artık kazanımlarımıza bir halel getirmeyecek formda, kademeli olağanlaşma takviminin 1 Haziran’dan sonra başlayacak ikinci etabına da kalan müddette en yeterli halde hazırlanalım.”

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu