Ekonomi

Hürriyet Emlak yoluna Hepsiemlak olarak devam edecek

Kurumsal kimliğinde yenilemeye giden Hürriyet Emlak, bundan bu türlü yoluna Hepsiemlak olarak devam edecek. “Hürriyet Emlak oldu bak hepsiemlak.com” sloganıyla reklam sineması çeken Hepsiemlak, marka yüzü olarak oyuncu İlker Ayrık ile iş birliği yaptı.

Bugün yaptığı online basın toplantısıyla değişikliği duyuran Hepsiemlak Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan, “15 yıl boyunca emlak kesimindeki dijital dönüşümün öncüsü olduk. Yıllar içinde iş modelimiz, stratejimiz günün gereksinimlerine nazaran değişti. Artık daha argümanlı amaçların yanı sıra kalite, sürat ve inanç üzerine şurası vizyonumuzla, kendi ayakları üzerinde duran esaslı fakat genç bir marka olma yolunda bizi daha âlâ anlatacak bir isim ve kimlik edinme kararı aldık. Bundan bu türlü yolumuza hepsiemlak olarak devam edeceğiz. Yenilenen yüzümüzle daha fazla kullanıcıya ulaşacağız.” dedi.

Dayanak vererek müşteri sayısını artırdı

Pandemi sürecinde ‘Aynı Çatının Altındayız’ kampanyasını başlatarak kampanyanın birinci fazında tüm üyelerine 1 ay fiyatsız kullanım hakkı tanımladıklarını anlatan Tandoğan, “İkinci fazda hem mevcut üyelerin hem de üye olacak yeni emlak ofislerinin faydalanabileceği 2 ay fiyatsız üyelik fırsatı sunduk. Bu kampanya ile 15 bini aşkın emlak ofisine 10 milyon TL’den fazla dayanak sağladık ve müşterimizi bazımızı yüzde 15 artırdık. Mayıs ayı içinde alınan tam kapanma kararı ile de kampanyamızın üçüncü fazını hayata geçirdik ve hem mevcut üyeler hem de yeni üye olacaklara hiçbir koşul, şart, mukavele, taahhüt olmaksızın yüzde 50 indirim sağladık.” biçiminde konuştu.

“Yazlık bölgelerde fiyat artışı sürecek”

Toplantıda gayrimenkul dalına ait değerlendirmelerde de bulunan Zeynep Tandoğan, nisan endeksi datalarına nazaran, hem satılık hem de kiralık konutlarda deniz kenarına bir eğilim yaşandığını söyledi.

Tandoğan, “Geçtiğimiz yılın Haziran ve Temmuz aylarında denize kıyısı olan vilayetlerdeki satılık konutlar son 5 yılın en yüksek arama hacmine ulaşmıştı. 2021 yılında da bu ilginin devam ettiğini görüyoruz. Tatil periyodunun yaklaşmasıyla birlikte bu bölgelere olan talep de tekrar artışa geçecek. Talep beraberinde fiyat artışlarını da getiriyor. Pandeminin de tesiriyle bu trendin devam edeceğini, bilhassa yaz periyodunda fiyatlarda yeniden artışların süreceğini öngörüyoruz.” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu