EkonomiGenelGüncel

Fenerbahçe Lideri Ali Koç yine aday

Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, 5-6 Haziran’da yapılması planlanan, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 12-13 Haziran’da gerçekleştirilecek olağan seçimli genel heyette yine aday olduğunu açıkladı.

Ali Koç, Ülker Stadı’nda düzenlenen ve sarı-lacivertli kulübün yüksek divan şurası lideri Vefa Küçük ile idare şuranın üyelerinin de katıldığı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

2018’de birinci sefer başkanlığa seçildiğini ve 3 yılın çabuk geçtiğini belirten lider Koç, “12-13 Haziran’da inşallah olağan genel konseyi yapacağız. Yapmak istediklerimizi başarabilmek için ‘2 periyot lazım’ demiştik. Birinci periyodu yeterli kullandığımızı söyleyemem. Bu topluluğun büyük başarılarla buluşması ismine kendimi sorumlu hissettiğim için ikinci defa aday olmaya karar verdiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum.” sözlerini kullandı.

“Bu büyük kulübe bir nebze de olsa katkıda bulunmak mutlulukların en büyüğü.” diyen Ali Koç, şunları kaydetti:

“Her vakit Fenerbahçe’nin menfaatlerini ön planda tutmaya ve geleceğini inşa etmeye çalıştık. Başarılı adımlar attık. Önümüzdeki devirde bu muvaffakiyetleri kesintisiz sürdüreceğiz ve emeklerimizin karşılığını görmeye başlayacağız. Fenerbahçe’ye almaya değil vermeye geldim. Fenerbahçe için elimizden gelenin en düzgününü yaptığımız konusunda vicdanımız rahat. Benim burada sonsuza kadar kalma üzere bir gayem yok. Birinci periyotta yaptığımız kusurların çok daha şuurundayız. Fenerbahçe o denli dinamik bir yer ki tecrübeler bazen yetersiz kalıyor. Fenerbahçe’de başkanlığın birinci periyotları daima kuvvetli geçmiştir. Topluluğumuz rahat olsun. Seçildiğimiz takdirde yanılgılarımızdan ders çıkardığımızı göreceksiniz. İkinci periyot çok daha farklı olacak.”

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu