EkonomiGenelGüncel

Erdoğan: Bayram sonrasında denetimli bir halde olağanlaşma adımlarını atıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı hasebiyle yayımladığı görüntü bildiride, İslam aleminin ve Türk milletinin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

“İnşallah, salgını denetim altına almış olarak bayram sonrasında denetimli bir biçimde olağanlaşma adımlarını atıyoruz.” diyen Erdoğan, “Aşı başta olmak üzere salgın tehdidine karşı gereken her yolu kullanacağız. Bunun kuvvetli lakin ardı aydınlık bir imtihan olduğu şuuruyla hareket ediyoruz.” sözünü kullandı.

Erdoğan, “Bölgemizde yaşanan çabucak her hadisenin gerisinde Türkiye’yi kazanımlarından yoksun bırakma amaçlarından uzaklaştırma niyeti olduğu inkar edilemez bir gerçek.” sözünü kullanarak, “Ülkemize kinlerini kusanlar ve istekli figüranlarını milletimizin irfanına havale ediyoruz. Salgını bile bu gayeyle istismar edenlere meydanı bırakmayacağız.” biçiminde konuştu.

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu