EkonomiGenelGüncel

CHP’li belediyeler, pandemi devrinde 11,2 milyon vatandaşa hizmet götürdü

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını devrinde, partili belediyelerin 11 milyon 200 bin vatandaşa hizmet götürdüğünü bildirdi.

CHP’den yapılan açıklamaya nazaran, Kılıçdaroğlu, toplumsal medya hesabından görüntü paylaştı.

“Sevgili gençler tekrar karşınızdayım.” tabirini kullanarak başladığı görüntüde Kılıçdaroğlu, Türkiye’de hakkında en fazla kirli kampanya yapılan kişinin kendisi olduğunu savundu. Kemal Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti:

“İktidar eliyle yaptılar. Trolleri, çeteleri vardı. Bütün bunlar aracılığıyla yaptılar, iftira attılar. Nasıl olsa lisanın kemiği yok. Tahminen benim de biraz hatam var, çıkıp bunlara vaktinde yanıt vermedim. ‘Sen yanlışsız dur, eğri belasını bulur’ demişti, merhum babam. Artık belalarını buluyorlar, bütün pislikleri ortalığa saçıldı.

Bir algıyı yıkmak için karşınızdayım. Ne diyorlardı? ‘CHP çalışmıyor, Kılıçdaroğlu’nun projeleri yok’. Var efendim. İktidar değiliz lakin projelerimiz var. Bu kısa mühlet içinde binlerce projeyi belediye liderlerimiz hayata geçirdi.”

CHP’nin yaptığı projeleri örnekleriyle anlatan Kılıçdaroğlu, “Ne diyorlardı? ‘CHP çalışmıyor, belediyeleri çalışmıyor, sakın oy vermeyin. CHP’li belediyeler gelirse toplumsal yardımlar kesilir’. Yalnızca pandemi devrinde CHP’li belediyeler 11 milyon 200 bin vatandaşa hizmet götürdüler, birebir ve nakdi yardım götürdüler.” dedi.

İktidara geldiklerinde projelerin çok daha harikalarını yapacaklarını ve her kuruşun hesabını vereceklerini kaydeden Kılıçdaroğlu, gençlere, “Emin olun 6 ayda Türkiye’nin mukadderatını değiştireceğiz. Size kelamım söz, 6 ayda hayatınız değişecek. Yeni bir Türkiye’ye doğmuş olacaksınız. Daima birlikte yapacağız.” diye seslendi.

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu