EkonomiGenelGüncel

Atama kararları Resmi Gazete’de

Kimi bakanlık ve kurumlar ile Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğüne ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara nazaran, Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur vazifesinden alındı, yerine Mustafa Tuzcu getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı İşçi Genel Müdürü Ahmet Yılmaz vazifeden alındı, yerine Dayanak Hizmetleri Dairesi Lideri Nihat Umut Döktür atandı. Ayrıyeten Antalya Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar vazifesinden alındı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğüne Prof. Dr. İlker Murat Ar, Ulusal Teknoloji Genel Müdür Yardımcılığına İlknur İnam, İdare Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Erdal Anık ve Müfettişliğe ise yapılan yeterlik imtihanında muvaffakiyet gösteren Müfettiş Yardımcısı Emine Ruveyda Hacıfazlıoğlu getirildi.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme Yönetimi Başkanlığına (KOSGEB), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İdare Hizmetleri Genel Müdürü Hasan Basri Kurt atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğüne, Şeker Dairesi Lideri Mehmet Hasdemir getirildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 8. Bölge Müdürü Yusuf Ulupınar, 10. Bölge Müdürü Yücel Şanlı, 12. Bölge Müdürü Yalçın Ün ve 13. Bölge Müdürü Taner Erdoğan misyondan alındı. 8. Bölge Müdürlüğüne Barış Özgün, 10. Bölge Müdürlüğüne Ahmet Sağlam, 12. Bölge Müdürlüğüne Hüseyin Otomobilci ve 13. Bölge Müdürlüğüne Ömer Faruk Kaya atandı.

Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcıları Akan Gülmez ve Ercan Demiryürek misyondan alındı.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan İdare Heyeti Üyeliğine Leman Çetiner getirildi.

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Cengiz Yılmaz atandı.

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu