EkonomiGenelGüncel

Akşener’in İkizdere ziyaretinde gerginlik: Sizi Allah’a havale ediyorum

GÜZEL Parti Genel Lideri Meral Akşener’in, Rize’nin İkizdere ilçesindeki ziyaretinde, partililerle kimi vatandaşlar ortasında kısa müddetli gerginlik yaşandı.

Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere beraberindeki partililerle İkizdere ilçe merkezine geldi. Karşılama sırasında bir bayan, “terör örgütü ile iş birliği yaptıkları” savında bulunarak, Akşener’e reaksiyon gösterdi.

Bunun üzerine bir partili, “Kim PKK ile iş birliği yaptı?” deyince bayan, “PKK ile iş birliği yapmıyor mu, CHP ile iş birliği yapmıyor mu?” dedi.

Meral Akşener, “Açıklama yapar mısınız?” diyen bayana, “Yapmıyorum kardeşim. Ezan okunuyor, nasıl bir iftiradır. Sizi Allah’a havale ediyorum. Ayıp.” formunda yanıt verdi.

Bayanın “Boy uzunluk çıkıyor fotoğraflarınız, iftira ediyorsunuz.” kelamları üzerine Akşener, “Megri megriyi ben mi söyledim? Osman Öcalan’ın mektubunu ben mi okutturdum? Haydi oradan.” tabirini kullandı.

Ziyareti sırasında yanına gelerek konuşmak isteyen kimi vatandaşlar ile Akşener’in yanında bulunanlar ortasında kelamlı tartışma yaşandı. Daha sonra esnaf ziyareti sırasında bir kişi, Akşener’e, “Cumhurbaşkanımızı, Netanyahu’ya benzetmeniz size yakıştı mı?” diye seslendi. Akşener, “Sen yakıştırdın mı?” diye sorduğu bu kişinin “Ben yakıştırmadım.” karşılığı üzerine, “Tamam.” dedi.

Bunun üzerine partililer ve kimi vatandaşlar ortasındaki gerginlik büyüdü. Tartışan şahıslar, güvenlik güçlerinin ikazıyla dağıldı.

Meral Akşener ve beraberindekiler, daha sonra taş ocağı açılması planlanan bölgeye ulaşımı sağlayan yolda bayanlarla görüştü.

Kaynak: Dünya

İFLAS Haberi

SEOHaberi.com profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor. Markanızı arama motoru üzerinde üst sıralara çıkma adına geliştirebilir, güncel yazıları detaylı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu